0товарів: 0 грн 

Алмазна мозаїка ІкониПоказано від 1 до 20 з 38 (всього сторінок: 2)

Ікони в техніці алмазна мозаїка

Серед усього різновиду творів художнього мистецтва ікони займають особливе місце, адже вони є поєднанням світу прекрасного і духовного. З часу появи християнства, іконописанням займались іконописці - люди, які володіли техніками творення лику Святих. Будь-хто не міг долучитись до цього процесу. Діяли спеціальні школи, що готували подібних спеціалістів. Митці епохи Відродження здійснили революцію в свідомості людей, вказавши на те, що кожен охочий може творити на релігійну тематику. Так, традиційне іконописання існує і до сьогодні та дотримується суворих норм. Такі ікони ми бачимо у церквах та храмах. У побуті ж поширеними є вишиті ікони та ікони виготовлені в техніці алмазної мозаїки. Картини алмазної вишивки з іконами - це сучасна альтернатива традиційним зображенням Святих, що буде прекрасним оберегом кожного дому. Купити алмазну вишивку значить подарувати собі та рідним можливість долучитись до таїнства творення ікони. Алмазна мозаїка ікони нескладна у своєму виконанні, тому під силу кожному охочому. До того ж коштує вона недорого. Робота над іконою допоможе розкрити творчий талант, поринути у думки та отримати відчуття спокою та блаженства. Кінцевий результат буде неперевершеним, адже дизайнерами все продумано до деталей. Купити алмазну вишивку ікони можна як для себе, так і в якості подарунка близькій людині.

З чого складається комплект? 

Алмазна вишивка ікони - це комплект всього необхідного для роботи, до складу якого входять лише якісні складові. Серед них:

  • пінцет (для комфорту у роботі з дрібними деталями);
  • набір кольорових стразів (з запасом);
  • основа картини з кольоровим зображенням.

Все що потрібно зробити - правильно розмістити камінці за кольорами, відображеними на основі картини. За бажанням готову картину можна оформити у багет. Ціни на комплекти невисокі, що робить їх доступними.

Оформлення замовлення

Сайт Naturmort пропонує купити алмазну мозаїку з зображенням ікон з доставкою по Україні. Замовити та купити вподобану картину можна в один клік. Вартість кожної вказано окремо. Після оформлення замовлення з метою уточнення деталей з вами зв'яжеться наш фахівець. Якщо виникають додаткові питання, ми раді на них відповісти. В шапці сайту вказані актуальні номера за якими можна звернутись по допомогу. Ми бажаємо вам творчого натхнення та гарних покупок!

Розгорнути