0товарів: 0 грн 

Тварини та морські звіріПоказано від 1 до 20 з 363 (всього сторінок: 19)

Картини з тваринами в алмазній техніці

Сучасні технології дозволяють оформлювати картини різними матеріалами: фарбами, олівцями, нитками, лентами, шматочками шкіри, стразами. Алмазна мозаїка - один із новітніх креативних методів виготовлення картин, який не залишиться поза увагою навіть вибагливого знавця художнього мистецтва. Її привабливість - це блиск десятків маленьких різнокольорових стразів, який не порівняти ні з чим іншим. Робота з ними заворожує, дарує відчуття щастя. В готовому вигляді картина прикрасить будь-яке приміщення. Серед сотень різних варіантів, кожен знайде собі до душі. В цій статті зупинимось детальніше на зображеннях тварин. 

Алмазна мозаїка тварини - реалістична блискуча картина, здатна по-різному виглядати з різних ракурсів і радувати око кожного. Купити алмазну мозаїку з зображенням тварин - значить подарувати собі можливість долучитись до креативної сучасної творчості, поринути у світ прекрасного та нереального.

Особливість техніки

При виготовленні шаблонів майбутніх картин дизайнери дуже прискіпливо ставляться до кожного елементу, щоб у готовому вигляді вони мала неперевершений вигляд. Алмазна вишивка тварини - це хобі як для дорослих, так і для дітей. До складу комплекту входять: пінцет, набір кольорових стразів та клейова основа картини. Все підготовлено таким чином, що навіть дитина зможе виконати нескладну роботу. Варто лише уважно розкласти камінці за кольорами, які відображені на клейовій основі, і ваша картина готова! Любителів тварин чекає широкий вибір шаблонів, серед яких: зображення птахів, диких та домашніх кішок, собак, коней, слонів, тощо. Картини максимально точно передають риси тварин, що робить їх дуже реалістичними. Зображення у стилі Арт - сучасна альтернатива традиційній картині, яку особливо цінують підлітки, широко представлена в колекції. Якісні компоненти комплекту подарують позитивний настрій під час роботи. Вартість набору коштує недорого, тому він доступний для кожного.

Оформлення замовлення

Сайт Naturmort пропонує картини алмазної вишивки з тваринами в широкому асортименті. Замовити та купити вподобану картин можна в один клік з доставкою по Україні. Ціна вказана біля кожної картини. Бажаємо творчого натхнення!

Розгорнути