0товарів: 0 грн 

Картини за номерамиПоказано від 1 до 20 з 4524 (всього сторінок: 227)

“Ми починаємо малювати раніше, ніж читати й писати” - зазначав відомий український педагог, автор циклу дитячих творів Василь Сухомлинський. З його словами важко не погодитись, адже малювання є першим захопленням дитини. Дітям подобається працювати з кольорами, експериментувати з ними, спостерігати за переходами від одного кольору до іншого. Для дитини малюнок - це цілий світ, за допомогою якого вона може висловити почуття, любов, відданість і шану. А що до дорослих? Для них характерна вимогливість до роботи, тому в картину вкладаються всі набуті уміння і навички. Незмінним залишається задоволення від процесу роботи із кольорами.

Переваги малюнків по номерах

Вимоги дорослого до роботи високі: все має бути красиво і охайно. Як же зробити так, щоб очікуваний результат співпадав із реальним? Адже не всі ми є художниками. На допомогу прийдуть якісні картини по номерах. Не перший рік вони на ринку України і встигли завоювали тисячі прихильників. Розпис по номерах має ряд переваг:

  • Фарба. Виробники картин використовують акрилові фарби високої якості, тому кольори не потьмяніють, текстура покриття не розтріскається.
  • Холст. Як відомо, найкраще акрилові фарби накладаються на лляне полотно. Саме його використовує більшість виробників. Тому малюнки по номерах виглядатимуть вишукано.
  • Комплект. Розмальовка за номерами поступає у продаж повністю укомплектована усім необхідним, тому не доведеться шукати ніяких додаткових матеріалів.
  • Наявність контрольного листа. З його допомогою можна поекспериментувати перед початком основної роботи.
  • Вартість. Важлива складова успіху товару - це його ціна. Купити картини фарбами по номерах можуть всі охочі.
  • Асортимент. Картина представлена в неймовірно широкому асортименті, так що кожен може підібрати собі до душі. 
  • Шедевр. Картина фарбами по цифрах продумана дизайнерами до найменших деталей, тому в готовому вигляді вони вразять своєю глибиною, а репродукції відомих художніх творів будуть максимально схожими на твори митців.

Як замовити розмальовку за номерами?

Сайт Naturmort пропонує купити картини для малювання по номерах з доставкою по Україні. Замовити уподобану картину можна в один клік. В разі виникнення додаткових питань, в шапці сайту відображено актуальний номер телефону. Бажаємо творчого натхнення!

Розгорнути