0товарів: 0 грн 

Підбір картини в інтер'єр

Підбір картини в інтер'єр

Підбір картини в інтер'єр – це дуже захоплюючий процес. Ви можете придумати та зібрати різні колекції картин для різних кімнат свого будинку. Літніми спекотними днями можна готуватися до зими і мріяти про сніг та лижі. Тут Ви можете вибрати зимові пейзажі та прикрасити ними вітальню до Нового року.


І навпаки, так приємно взимку мріяти про спекотне літо і тепле море, коли інтер'єр Вашої вітальні із «зимового» перетворюється на «літній».


Часто в невеликій дитячій кімнаті немає місця для собачки або навіть хом'ячка. В цьому випадку Вам допоможуть розмальовки та зображення улюблених тварин, і діти будуть радіти дивлячись на них і на результат своєї праці. Але і у великій дитячій кімнаті голі стіни виглядають дивно. Ну що ж, розмальовки – чудовий спосіб дати волю своєї фантазії у прикрасі кімнати!


Кухонні натюрморти Змініть до свят. То це гілочка сосни з свічкою, що горить, то шампанське і тюльпани, а то просто фруктове свавілля... Адже в кухні (їдальні) проводиш стільки часу!

Погляньте на свій Хол або коридор. Нерідко це приміщення без вікна. Намалюйте світлі пейзажі або мінімалізм - і Ви здивуєтеся, як зміниться все довкола.