0товарів: 0 грн 

Поради для розфарбовування картин за номерами

Поради для розфарбовування картин за номерами

Подбайте про те, щоб поверхня, на якій Ви будете малювати, добре освітлювалася.

На деяких розмальовках є ділянки без номера або позначені сірим кольором. Уважно подивіться на фарби із набору. У комплект має бути фарба без номера. Цією фарбою і слід зафарбовувати дані ділянки. 

Не давайте фарбам висихати в баночках і на пензлі, своєчасно промивайте пензель. Не залишайте баночки з фарбами незакритими або нещільно закритими – це може призвести до висихання фарб. Тривалий доступ повітря до акрилових фарб перетворить їх на якусь подобу гумки – тоді, швидше за все, використовувати їх далі буде неможливо. З цієї причини, вирішивши сідати за розфарбовування, плануйте свій час так, щоб можливості, не відволікатися сильно в процесі.

Для кращого орієнтування в роботі використовуйте обкладинку від розмальовки. Для того, щоб робота довго Вас радувала і не вицвітали фарби використовуйте спеціальний лак для акрилових фарб (їм покривається робота коли фарби повністю висохнуть, лак входить лише деякі комплекти). Вибирайте глянсовий лак, якщо, на вашу думку, картина вийшла замало яскравою. Матовий лак рекомендуємо використовувати, якщо картина здається Вам занадто насиченою та яскравою. Лак потрібно наносити на готову картину широким тонким пензлем. шаром.

Якщо плануєте поміщати роботу в рамку, ми рекомендуємо вибирати її з антивідблисковим склом.

Можливо використання додаткових пензлів: тонких для дрібних деталей та плоских товстих для зафарбовування більших частин. Усе розмальовки мають свій рівень складності, в основному вони розраховані на дорослих і на дітей віком від 7 років - враховуйте це при виборі. Усі фарби складаються на водній основі та тому повністю безпечні, як для Вас, так і для Вашої дитини.